Link kaldırma

People holding mobile phones are silhouetted against a backdrop projected with the Twitter logo in this illustration picture taken in Warsaw September 27, 2013. Twitter Inc, the eight-year-old online messaging service, gave potential investors their first glance at its financials on Thursday when it publicly filed its IPO documents, setting the stage for one of the most-anticipated debuts in over a year. Picture taken September 27. REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: BUSINESS TELECOMS LOGO)
0 395

İnternette doğru bilgilere ulaşabildiğiniz gibi yalan yanlış bilgilere de kolayca erişebiliyorsunuz. Üstelik bu bilgi çok hızlı bir şekilde dağılmaya başlamış ve sizi olumsuz yönde etkiliyorsa büyük zarar verecektir. Bunun için bilerek ya da bilmeyerek internette paylaştığınız ya da sizin hakkınızda birinin yapmış olduğu olumsuz paylaşımın hızlıca kaldırılması şart. Link kaldırma işlemi herkes tarafından yapılamaz bunun için Google’de neler yapılması gerektiğinin çok iyi bilinmesi gerekiyor. Çoğu kişi ifşa kaldırma ya da benzer yöntemleri bilmiyorlar bunun içinde çaresiz bir şekilde görüntülerin dağılmasını seyrediyorlar.

Biz internetten resim sildirme ya da istemediğiniz bir videoyu kaldırma konusunda size profesyonel destek sağlayabiliriz. Hızlıca müdahale edilerek kısa süre içinde görüntünün kaldırılmasını sağlayabiliriz. İnternet milyonlarca insanın aynı anda bulunduğu bir ortam ve bu ortamda yapılan her şey aynı anda yine milyonlarca kişiye çok hızlı yayılabiliyor. Sizin yapacağınız bir yanlışlık ise hayatınızın bundan sonraki bölümünü olumsuz etkileyeceğinden yaptığınız her şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Sizin tarafınızdan yapılmayan ve sizin haberiniz olmadan yapılan bir ifşa videosunun da mutlaka çok hızlı bir şekilde kaldırılması gerekli. Biz sizin için her şeye hızlı müdahale eder ve yapılması gereken ne varsa gerçekleştirerek içinde bulunduğunuz bu çıkmaz durumdan sizi çıkartabiliriz. Bize internet sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Talebinize en uygun teklif hemen verilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Vbettr, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet