Fen Testi


Bu haber 2020-08-08 11:50:06 eklenmiş ve 58 kez görüntülenmiştir.

İlkokul ve ortaokul öğrencilerin derslerini aksatmadan, internetin olduğu her yerde Fen bilimleri derslerini öğrenme ve takip etme imkanı sunuyoruz. Öğrenciler ve öğretmenler için yararlı bilgi ve içerik üreten web sitemizde; Fen konuları, ders anlatımı, şemalar, posterler, Fen testi, oyunlar, güncel haberler, ÖSYM sınav takvimi ve projeler yer almaktadır.

Öğrencilerin ve öğretmenlerin gelişiminde katkıda bulunacak her türlü, bilgi, doküman ve haberler birinci elden duyurulmasını sağlayan sitemiz hizmet karşılığında herhangi bir ödeme talep etmeden, yalnızca bilgi paylaşımı sağlamaktadır.

Öğrencilerin eğlenirken öğretecek, aynı zamanda iyi vakit geçirmesini sağlayacak olan web sitemiz, güncel olarak yenilenmekte ve içerik üretmektedir. İstediğiniz konu ile alakalı ders notlarına, testlere ve detaylı bilgilere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Basit anlatımı ve görsel destek hizmeti sayesinde öğrencilerin öğrenmesini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Derslerde bir adım öne çıkmayı sağlayacak kaliteli yayın ve kaynak önererek öğrencilere ve öğretmenlere destek olmaya devam ediyoruz.

Uzman kadromuz ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla içerikleri sürekli yeniliyor ve çok daha fazla kişinin derslerinde başarılı olmasına ön ayak olmayı hedefliyoruz.

Tamamen ücretsiz hizmet veren web sitemizin akıllı araması sayesinde dilediğiniz konulara ve testlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Paylaştığımız yazılar evrensel olup, tüm ödev ve projelerinizde kaynak olarak gösterilebilecek bilgiler derlemektedir.

Sitemize üye olarak yayınlanan bilgi ve haberlerden haberdar olabilir, öğretmen ve öğrencilerinize güvenle bizleri önerebilirsiniz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer EĞİTİM haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -

Habertürk 365
© Copyright 2017 haberturk365.com. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA