At Yarışı Bülten


Bu haber 2020-07-18 10:53:43 eklenmiş ve 39 kez görüntülenmiştir.

Canlı ve maç yorumları, maç özetleri yaptığımız at yarışı bülten, sitemizde güvenilir maç yorumları ve tahminleri vermektedir. Altılı bülten yani diğer adıyla bilinen altılı ganyan, aynı gün içerisinde oynanan 6 farklı oyunun birincilerini bulmayı hedefler. TJK bülten yorumları ve özel olarak oynanan maç geçmişlerini takip etmek oynayan kişinin kazanma riskini artırır.

Oyunun kaderi tamamen ata ve jokeye bağlı olan oyunda, at ve jokey arasında ki uyum çok önemlidir. At, jokeye güvenmelidir. Jokey de atın performansını ve huyunu iyi bilmelidir. Birbirleriyle uyum içerisinde hareket ederlerse ancak maç gerçekleşebilir.  Dünyanın her yerinde at yarışları sosyal bir etkinlik olarak görülmektedir. Yasal olarak bir zemine oturtulmuş olmasından dolayı herhangi bir hile veya kazananın önceden biliniyor olması, söz konusu değildir. Bu nedenle oynayıcıları tarafından büyük ilgi ve güven duyulmaktadır.

Her yarışta ve oyunda olduğu gibi büyük beklenti ve yüksek miktarda para yatırımı yapılmamasını tavsiye ediyoruz. Genelde kazanılan paranın, heyecanı ve zevkiyle yüksek oran oynayan kişiler hırsının kurbanı olmakla birlikte ciddi tutarlar kaybetmiştir. Bu nedenle oyunu sadece zevk için oynamalısınız.

Sitemizde oyunlarınızı daha iyi ve güvenilir şekilde oynamanız için gerekli olan bütün şartları sağlayarak; at yarışları hakkında bilgiler, atların yaşı, ırkı ve sağlıkları, saatte aldıkları hız, jokeylerin yaşları ve performansları hakkında detaylı ve kapsamlı bilgilerle kazanma oranınızı arttırmak istedik. Ayrıca canlı maçları izleyerek heyecanınızı katlayıp, kaçırdığınız maç özetlerini izleyebilirsiniz.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Okumak İsterseniz -Diğer SPOR haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

Arşiv Arama
- -

Habertürk 365
© Copyright 2017 haberturk365.com. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA